Zabawa na interaktywnym dywanie multimedialnym

Edukacja – Specjalny pakiet animacji pozwala prowadzić edukację poprzez zabawę. Dzieci wprowadzone zostają w świat kolorów, dźwięków i przyrody. Poznają m.in. zwierzęta, pory roku, liczby czy też instrumenty muzyczne. Atrakcyjna forma prowadzenia zajęć pozwala szybciej przyswajać nowe wiadomości, rozwijać spostrzegawczość, integrację sensoryczną czy kreatywność.

Zabawa – interakcja polegająca na połączeniu ruchu z wyświetlanym obrazem. Zabawy polegają na wizualizacji gier interaktywnych, zdobywaniu jak największej ilości punktów, omijaniu przeszkód, łapaniu pojawiających się elementów. Podłoga interaktywna wyposażona jest również w wiele gier zespołowych jak piłka nożna, kręgle, bilard i odkrywanie skarbów.

Rozwój – gry i zabawy wpływają na rozwój dzieci przede wszystkim koncentracji uwagi, koordynacji wzrokowej, słuchowej, ruchowej czy językowej w przypadku terapii logopedycznej. Kształtuje również umiejętności analizy, syntezy i integracji materiału percepcyjnego, rozwoju orientacji przestrzennej.

FANTASTYCZNA ZABAWA!