Misiaki

Razem odkrywamy świat!

poznaliśmy zawód adwokata

Spotkanie z Mamą Józia, która opowiedziała nam, czym zajmuje się adwokat, co to jest sąd, kodeks i toga. A także, co oznaczają kolory żabotów na togach. Okazało się również, że strój adwokata doskonale leży na Misiakach!

Dziękujemy Pani Agacie za wizytę w przedszkolu.

Spotkania z teatrem

Braliśmy udział w przedstawieniu „Ratujmy las”. Obejrzeliśmy bajkę o odważnej biedronce, które chciała uratować las. Dowiedzieliśmy się, dlaczego należy szanować przyrodę i dbać o naszą planetę.

Warsztaty kulinarne

Eksperymenty są super

Jak zrobić wybuchający wulkan? Czy lawa wypływająca z wulkanu jest gorąca? Dzisiaj Misiaki poznały odpowiedzi na te pytania.

Na warsztatach badawczych Misiaki zamieniły się w prawdziwych naukowców.  Zrobiły swoje własne eksperymenty – wulkany, które wybuchały.

Dziękujemy Mamie Patryka za wspólnie spędzony czas, który dał dzieciom wiele radości i satysfakcji.

Tak obchodzimy Dzień Kundelka

Spotkanie z Sami i Tuptusiem.

Spacer w poszukiwaniu darów jesieni

Wykorzystując piękną pogodę Misiaki wybrały się na spacer w pobliżu przedszkola w poszukiwaniu skarbów jesieni. Przedszkolaki obserwowały przyrodę, podziwiały jesienne barwy i zbierały kasztany. Wszystkie w doskonałym humorze wróciły do przedszkola.

Piątkowa wizyta w

Smart Kids Planet

To nic, że to piątek trzynastego – bawiliśmy się świetnie i długo nie zapomnimy tego dnia. Było świetnie i super bezpiecznie dzięki Mamom Józia , Miłosza i Patryka oraz Babci Antosia. Wielkie dzięki za Waszą pomoc podczas wycieczki!!!

Świętujemy

Urodziny Marii
Urodziny Szymonka
Imieniny Frania B.

Sadzimy roślinki

Na dzisiejszych zajęciach przyrodniczych Misiaki zamieniły się w małych ogrodników. Przedszkolaki były zachwycone, gdy otrzymały wszystkie potrzebne narzędzia i z zapałem zabrały się do sadzenia i podlewania roślinek oraz grabienia i zasypywania ziemi wokół nich.

Wycieczka do Rozalina

Jesienna wycieczka do „Leszczynowego Zacisza”. Humory, pogoda i atrakcje dopisały. Wróciliśmy zmęczeni, ale zadowoleni.

P.S. A jakby ktoś potrzebował, to chętnie pomożemy ukisić kapustę – bo już wiemy jak!

Razem odkrywamy świat!

Czy motor jest wygodniejszy od samochodu, czy jest szybki, czy ma głośny klakson? Jak ubiera się motocyklista? Na te i inne pytania odpowiedział Misiakom Tata Patryka, który odwiedził nas razem ze swoją Hondą.

Dziękujemy za odlotowe emocje i super zabawę!!

Pracusie…

Misiaki przy stolikach – pierwsze kroki z nowymi książeczkami.

Dzień Kropki 🙂

Zabawy z kropeczkami

Misiaki rozpoczynają drugi rok w przedszkolu!

Grupa Misiaków rozpoczyna rok przedszkolny w świetnych humorach.

Wypoczęliśmy i mamy mnóstwo energii do pracy i zabawy.