Program MegaMisja Fundacji Orange w naszym przedszkolu !

Jesteśmy wśród 50 placówek z całej Polski , które zostały wybrane do udziału w programie MegaMisja dla przedszkoli.
Udział w nim wezmą dzieci 5-6 letnie . Zajęcia odbywać się będą od stycznia do czerwca .

Program MegaMisja dla przedszkoli to nowy program Fundacji Orange , który ma na celu wzmocnić kompetencje społeczne , pomaga budować zdrowe postawy i nawyki , potrzebne by zmierzyć się z wyzwaniami , jakie spotykają dzieci w świecie pełnym technologii.

Do pierwszej edycji programu wybrane zostały placówki , które są zmotywowane do tego , aby uczyć dzieci : jak wyrażać swoje opinie , rozumieć emocje i chcą zachęcać je do refleksji nad tym, jak spędzają swój czas oraz jaką wartość mają relacje międzyludzkie.
Jesteśmy w tym zacnym gronie !

Więcej informacji można uzyskać na stronie Fundacji Orange www.fundacjaorange.pl w zakładce MegaMisja dla przedszkoli oraz w zakładce Aktualności