Piknik Rodzinny „Grunt to zdrowie”

Szanowni Państwo,

W związku z rozpoczęciem działalności Środowiskowego Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży chcielibyśmy serdecznie zaprosić na piknik organizowany przy Szpitalu Wolskim dnia 16.10.2021r. w godzinach 10:00-15:00. Podczas pikniku będzie można skorzystać z szeregu atrakcji przygotowanych dla dzieci (będą m.in. alpaki, bańki mydlane, magik itp.).

Podczas pikniku będzie również możliwość poznania naszego Centrum, a także zapisania się do projektu obejmującego psychologiczną, psychoterapeutyczną i psychiatryczną oraz wsparcie psychologiczne w środowisku dla dzieci, młodzieży i rodzin. Projekt dotyczy mieszkańców warszawskiej WOLI.

Świadczona pomoc w całości jest bezpłatna.
Załączamy plakat informacyjny dotyczący naszej działalności oraz nadchodzącego pikniku.